1. Piłka Crackle Ball

Piłka 2Jedna z ulubionych piłek Bony, wydaje trzaskający odgłos, odbija się w różnych kierunkach, dzięki temu mała jest nią zainteresowana. Piłka wykonana jest solidnie, z termoplastycznego materiału. Jest łatwa w czyszczeniu. Masuje dziąsła szczeniaka.

2. Zabawki z Maxi Zoo + smakołyki

zabawki

Bona została obdarowana upominkiem przygotowanym przez sklep Maxi Zoo. Co znalazło się w paczce?Krokodyl to zdecydowany faworyt z całej paczki. Bonie się bardzo spodobał. Zabawka jest lekka, niezbyt duża, no i piszczy. Zresztą zobaczcie sami.

3. Gęś szara, czyli SzarPtak

ges 7Jako, że Bona uwielbia wszelkie zabawki do memłania, noszenia, podrzucania, szarpania, sprezentowałam jest SzarPtaka, którego zamówiłam tutaj. Dostępne są różne wersje SzarPtaków, ja zamówiłam gęś szarą. Jeżeli chodzi o wrażenia, to Bonie zabawka bardzo przypadła do gustu.

4. Piłka Rogz Grinz

ŚrednicGrinz 2a piłki to 6,5 cm. Wykonana jest ze świetnego, termoplastycznego materiału, dzięki temu idealnie nadaje się do gryzienia – nie dzieje się z nią nic złego. Fajnie się odkształca pod psimi zębami, jest miękka. A co najważniejsze, jest solidnie wykonana.

 

(Visited 144 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *